alanında uzman kadromuz ile profesyonel çözümler

Minia Mimarlık

Minia Mimarlık olarak, öncelikle Çorlu ve sonrasında tüm Türkiye’de sunduğumuz tüm hizmetlerde gelişen teknolojiye ayak uydurmak ve tamamıyla müşteri memnuniyeti üzerine kurulu ilkelerimiz ile ilerlemekteyiz.


Sunduğumuz hizmetler otomatik sulama sistemleri, metalik epoksi zemin, epoksi zemin kaplama, drenaj ve baskı beton tasarımı ve uygulamalarıdır. Minia Mimarlık olarak tüm projelerimizden önce profesyonel mimarlarımız tarafından çizilen proje tasarımları ile rahat, kaliteli ve üst düzey teknolojik uygulamalar gerçekleştirmekteyiz.

Uygulamasını yaptığımız tüm hizmetler ile ilgili detaylı bilgi edinebilir ve uygulama görsellerini inceleyebilirsiniz. Mimarlık ve peyzaj konusunda Tekirdağ ve bölgesinde en çok tercih edilen marka olmanın gururu ve ayrıcalığını yaşıyoruz.


Tüm hizmetlerimiz ile alakalı fiyat teklifi, detaylı bilgi veya tüm merak ettikleriniz için bugün bizi arayın.

sektörümüzden faydalı bilgiler ve duyurularımız

duyuru & faydalı bilgiler

Yeni Web Sitemiz Yayında!

2019-01-31

Minia Mimarlık olarak, gelişen teknolojiye ayak uydurmak ve 2019 yılı doğrultusunda dijital pazarlama hedeflerimiz başlangıcında yeni web sitemizi yayına aldık. Kullanılabilir kolaylığı, hizmetler hakkında detaylı bilgiler ve kaliteli referans görselleri ile siz değerli ziyaretçilerimiz için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. 

mutlu müşteriler

son referanslarımız

portfolio images
portfolio images
portfolio images
Teklif almak için arayın!

0553 771 57 73

Sunduğumuz tüm hizmetlerle ilgili bizi 7/24 arayabilirsiniz.